Zapraszamy do usług

W pełni profesjonalna malarnia proszkowa w Szczecinie oferuje wysokiej jakości usługi: malowanie proszkowe, piaskowanie oraz obróbkę ścierną. Nasze prace są solidne i a ich efekty trwałe. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu wykonujemy zlecenia szybko i w pełni profesjonalnie. Posiadamy duże doświadczenie, gdyż prowadzimy działalność od wielu lat. Jesteśmy renomowaną firmą która posiada wysokie uznanie pośród Klientów.

Malarnia proszkowa Szczecin

Malowanie proszkowe metali to popularna metoda. Malowanie wykonane przez fachowca zapewni nie tylko efekt trwały, ale i estetyczny. Powierzchnia zostanie pokryta równomiernie. Nie potrzebne będą różne podkłady, a ochrona przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz będzie również wysoka. Sam proces malowania proszkowego oraz lakierowania jest czysty, bezpieczny i oszczędny. Polecamy nasze usługi.

Polecamy usługi

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której można znaleźć więcej informacji o naszej działalności oraz ofercie. Można na niej także obejrzeć zdjęcia naszych realizacji. Służymy pomocą. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego do naszego biura. Udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania oraz pomożemy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Kontakt i Dojazd

Lakiernia Proszkowa PICASSO
ul. Struga 72
70-784 Szczecin
tel. 91 464 22 88
kom. 513 098 245
kom. 512 180 498

Mapa dojazdu...

Polecane Strony

Teraz na Stronie

Przebywa on-line 35 gości 
krd
freilacke
itw
dupont